KONST / Litografier / Färglitografi 12872358
nr 1287 2358
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1313/1400. Motivet: 38x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:41:16
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson